|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 2675 g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | ABS, алюминий |
| Вид вогню | одиночний, автоматичний |
| Версія gearbox | v.3 |
| Швидкість вильоту кульки [FPS] | 400 |
| Енергія вильоту кульки (J) | 1,49 |
| Довжина [mm] | 890 |
| Конектор | Tamiya Mini |
| Тип акумулятора | NiMH |
| АКБ в комплекті | ТАК |
| Тип акумуляторних елементів | mini |
| Версія батареї | stick |
| Вольтаж АКБ [V] | 8,4 |
| Об'єм АКБ [mAh] | 1100 |
| Тип магазину | бункерний мгазин Hi-Cap |
| Матеріал магазину | Сталь |
| Місткість магазину кульок | 525 |
| Тип підшипників | Сталеві втулки |
| Діаметр підшипників [mm] | 7 mm |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 455 |
| Серія зброї | АК-серія |
| Рекомендовані кульки | .20g, .23g |